Zajímavosti, ćlánky

Nabízíme informace co má umět předškolák než půjde do školy. Na co se zaměřit před nástupem do mateřské školy. Najdete zde informace, rady a tipy.

• Typ souboru: mht článek , Velikost: 754.54 kB, Datum poslední změny: 02.11.2012

31. 05. 2018

Den dětí v MŠ

Za dětmi do mateřské školy přijede kolotoč, skákací hrad a zmrzlina z Kunětic. Všichni si svátek dětí užijeme. Odpoledne jste všichni srdečně zváni na školní zahradu.
29. 05. 2018

Celodenní výlet - Chlumec nad Cidlinou

Děti pojedou na celodenní výlet na zámek v Chlumci nad Cidlinou. Odjezd v 7.30 hod. a návrat po 16.00 hodině. Děti mají zajištěný oběd s pitím a dvě svačinky. S sebou batůžek s pláštěnkou, pitím a ovoce. Vybíráme 220,- Kč.