KLUB RODIČŮ

V mateřské škole byl založen Klub rodičů. Členové Klubu jsou rodiče a přátelé MŠ. Klub má své Stanovy a založen účet u finančního ústavu.

Na ustavující schůzi si rodiče odsouhlasili výkonný výbor, dozorčí radu a výši finančního příspěvku:

• Mladší děti: 100,- Kč za měsíc
  • Předškolní děti: 220,- Kč za měsíc

Částka se vybírá vždy na 5 měsíců a to v září a v lednu.

Na podzimní společné schůzce všech rodičů se přítomní seznamují s hospodařením Klubu, odsouhlasí se hospodaření na další období, případně se volí noví členové.

Z Klubu rodičů se platí výlety, divadla, výtvarný materiál a odměny na společné akce. Vyúčtování se provádí 2x ročně a všichni rodiče jsou informováni vývěskou na nástěnkách u jednotlivých tříd.

• doc Stanovy , Velikost: 35 kB, Datum poslední změny: 18.04.2016

26. 02. 2018

O zapomenutých píšťalkách

Za dětmi přijede hudební pohádka kde si děti mohou vyzkoušet kromě pasteveckých fléten (koncovek), fujary, panovy flétny nebo např. trubky a šalmaje. Mají možnost si vyzkoušet i nástroje, o kterých nikdy neslyšeli ani jejích učitelé - cabasa, log drum, udu, bee, txalaparta a mnoho dalších.
23. 02. 2018

Za dětmi přijedou herci s pohádkami: Smolíček, Hrnečku vař, O zlaté rybce