Maskot školy

Maskotem školy je agama vousatá, které jsme společně s dětmi vymysleli jméno Adámek.

Adámek je v teráriu ve třídě Myšek a společně se o něj starají  děti i všichni zaměstnanci školy. Učíme se pečovat o živé zvíře, nosíme mu zeleninu a na škoní zahradě trháme pampelišky. Chodíme do zverimexu kupovat Adámkovi živé cvčky, které má moc rád. Pozorujeme jak si svléká kůži a tyto kousky pak pozorně prohlížíme pod lupou. Uvědomujeme si, že o každého živého tvora se musí pečovat.Za to nám je odměnou jeho přítulnost, když si Adámka bereme na hraní. Podívejte se na foto.

• JPG Adámek , Velikost: 2 MB, Datum poslední změny: 23.09.2011

31. 01. 2018

Divadlo v MŠ

Za dětmi přijede divadlo s pohádkou Zvířátka a loupežníci.
25. 01. 2018

ZŠ Studánka

Děti z myšek a žabek půjdou na sportovní dopoledne do ZŠ Studánky. Odchod v 8.45 hodin