Metodické centrum Školka hrou

Cílem projektu Školka hrou probíhajícího pod záštitou MŠMT a realizovaného EDUkační LABoratoří EDULAB neziskovou organizací, která podporuje rozvoj inovativních forem výuky na všech stupních školského systému České republiky, je dlouhodobá metodická podpora učitelů a ředitelů mateřských škol.
Naše mateřská škola je jediným Metodickým centrem pro předškolní vzdělávání v našem kraji. V praxi ověřujeme didaktické možnosti propojení moderních a klasických postupů v prostředí mateřské školy a v návaznosti na získané zkušenosti organizujeme semináře pro ostatní učitele v regionu. Semináře jsou akreditované MŠMT v systému DVPP. Přihlásit se můžete na www.akademie.edulabcr.cz.

31. 05. 2018

Den dětí v MŠ

Za dětmi do mateřské školy přijede kolotoč, skákací hrad a zmrzlina z Kunětic. Všichni si svátek dětí užijeme. Odpoledne jste všichni srdečně zváni na školní zahradu.
29. 05. 2018

Celodenní výlet - Chlumec nad Cidlinou

Děti pojedou na celodenní výlet na zámek v Chlumci nad Cidlinou. Odjezd v 7.30 hod. a návrat po 16.00 hodině. Děti mají zajištěný oběd s pitím a dvě svačinky. S sebou batůžek s pláštěnkou, pitím a ovoce. Vybíráme 220,- Kč.