Metodické centrum Školka hrou

Cílem projektu Školka hrou probíhajícího pod záštitou MŠMT a realizovaného EDUkační LABoratoří EDULAB neziskovou organizací, která podporuje rozvoj inovativních forem výuky na všech stupních školského systému České republiky, je dlouhodobá metodická podpora učitelů a ředitelů mateřských škol.
Naše mateřská škola je jediným Metodickým centrem pro předškolní vzdělávání v našem kraji. V praxi ověřujeme didaktické možnosti propojení moderních a klasických postupů v prostředí mateřské školy a v návaznosti na získané zkušenosti organizujeme semináře pro ostatní učitele v regionu. Semináře jsou akreditované MŠMT v systému DVPP. Přihlásit se můžete na www.akademie.edulabcr.cz.

26. 02. 2018

O zapomenutých píšťalkách

Za dětmi přijede hudební pohádka kde si děti mohou vyzkoušet kromě pasteveckých fléten (koncovek), fujary, panovy flétny nebo např. trubky a šalmaje. Mají možnost si vyzkoušet i nástroje, o kterých nikdy neslyšeli ani jejích učitelé - cabasa, log drum, udu, bee, txalaparta a mnoho dalších.
23. 02. 2018

Za dětmi přijedou herci s pohádkami: Smolíček, Hrnečku vař, O zlaté rybce