Sportovní aktivity

In-line bruslení

Děti si zasportují při jízdě na kolečkových bruslích a na bezpečných místech v Pardubicích.

Lyžařský kurz

Děti se mohou účastnit  lyžařského kurzu pořádaného ve spolupráci s lyžařskou školou. Více v příloze.

Plavecký výcvik

Děti se mohou účastnit předplavecké výchovy v PAP Pardubice. Více v příloze.

Bruslení

Děti se naučí pod vedením trenérů HC Dynamo Pardubice základům bruslení a posílí si svou fyzickou zdatnost a obratnost. Více v příloze

Saunování

Přihlášené děti z Motýlků a Berušek začnou chodit do sauny. Více v příloze.