Třída Myšky

Starší děti: 4,5 - 6 let

Učitelky:  Helena Voženílková

Lenka Večeřová

Zaměření předškolní třídy je orientováno na ekologickou a estetickou oblast. Děti mají možnost rozvíjet své zájmy účastí v nadstandartních aktivitách školy, preferují se činnosti zaměřené na podporu samostatnosti, grafomotoriky, čtenářské a matematické gramotnosti.Děti také mohou rozvíjet svůj talent a nadání v nadstandartních aktivitách školy a účastnit se lyžařského a plaveckého kurzu.

31. 05. 2018

Den dětí v MŠ

Za dětmi do mateřské školy přijede kolotoč, skákací hrad a zmrzlina z Kunětic. Odpoledne jste všicni zváni i se sourozenci.
29. 05. 2018

Celodenní výlet - Chlumec nad Cidlinou

Děti pojedou na celodenní výlet na zámek v Chlimci nad Cidlinou. Odjezd v 7.30 a návrat po 16.00hodině. Děti mají zajištěný oběd s pitím a dvě svačinky. S sebou batůžek s pitím a ovoce.Vybíráme 220,- Kč.