Pomáháme

Společně s dětmi, jejich rodiči i zaměstnanci mateřské školy se snažíme pomáhat tam, kde je to potřeba. Všem srdečně za pomoc děkujeme.

Sbíráme víčka pro Michalku

Víčko k víčku pro Myšičku je název sbírky plastových víček pro malou Michalku Zahradníkovou.

Fond Sidus

Zakoupením drobného dárku jsme pomohly dětem v českých nemocnicích částkou    2 310,- Kč

Děti dětem

Děti dětem je sbírka, kterou jsme chtěli pomoci dětem v Pardubickém Klokánku.

Sbíráme víčka pro holčičku Rebeku

Od září 2014 jsme začali sbírat víčka pro malou bojovnici - holčičku Rebeku, která trpí nemocí motýlích křídel. Za pomoc všem děkujeme.

Pomáháme zvířátkům

Pravidelně kolem vánočních svátků pomáháme zvířátkům z různých institucí. Letos jsme se rozhodli podpořit zvířata z mobilního zvěřince MMZOO paní Němcové.

31. 05. 2018

Den dětí v MŠ

Za dětmi do mateřské školy přijede kolotoč, skákací hrad a zmrzlina z Kunětic. Odpoledne jste všicni zváni i se sourozenci.
29. 05. 2018

Celodenní výlet - Chlumec nad Cidlinou

Děti pojedou na celodenní výlet na zámek v Chlimci nad Cidlinou. Odjezd v 7.30 a návrat po 16.00hodině. Děti mají zajištěný oběd s pitím a dvě svačinky. S sebou batůžek s pitím a ovoce.Vybíráme 220,- Kč.