Pomáháme

Společně s dětmi, jejich rodiči i zaměstnanci mateřské školy se snažíme pomáhat tam, kde je to potřeba. Všem srdečně za pomoc děkujeme.

Sbíráme víčka pro Michalku

Víčko k víčku pro Myšičku je název sbírky plastových víček pro malou Michalku Zahradníkovou.

Fond Sidus

Zakoupením drobného dárku jsme pomohly dětem v českých nemocnicích částkou    2 310,- Kč

Děti dětem

Děti dětem je sbírka, kterou jsme chtěli pomoci dětem v Pardubickém Klokánku.

Sbíráme víčka pro holčičku Rebeku

Od září 2014 jsme začali sbírat víčka pro malou bojovnici - holčičku Rebeku, která trpí nemocí motýlích křídel. Za pomoc všem děkujeme.

Pomáháme zvířátkům

Pravidelně kolem vánočních svátků pomáháme zvířátkům z různých institucí. Letos jsme se rozhodli podpořit zvířata z mobilního zvěřince MMZOO paní Němcové.

26. 02. 2018

O zapomenutých píšťalkách

Za dětmi přijede hudební pohádka kde si děti mohou vyzkoušet kromě pasteveckých fléten (koncovek), fujary, panovy flétny nebo např. trubky a šalmaje. Mají možnost si vyzkoušet i nástroje, o kterých nikdy neslyšeli ani jejích učitelé - cabasa, log drum, udu, bee, txalaparta a mnoho dalších.
23. 02. 2018

Za dětmi přijedou herci s pohádkami: Smolíček, Hrnečku vař, O zlaté rybce