Upravit stránku
MPSV-informacepdf566.10 KB
MSMT-informacepdf246.17 KB

Je změna u uplatňování ošetřovného u OSVČ. Už to nejde přes živnostenské úřady, ale rovnou se vyplňuje formulář žádosti o dotaci na stránkách MPO:

https://osetrovne-osvc.plus4u.net/zadost/

 

Informace k vyplnění zde:

https://osetrovne-osvc.plus4u.net/info/

 

Školné a stravné prosím posílejte ve stejné výši jako dosud. Po skončení karantény dojde k přepočítání a vratky Vám budou zaslány na účet. Stravné v pravidelném vyúčtování v měsíci červenci a vratka za poměrnou část školného Vám bude vrácena v následujícím měsíci po skončení karantény a obnovení provozu MŠ. Děkujeme za pochopení. 

MATEŘSKÁ ŠKOLA SE OD PONDĚLÍ 16. 3. 2020 ZAVÍRÁ.  RODIČE SI MOHOU NECHAT V MŠ POTVRDIT ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ (viz ČSSZ Žádost) každé pondělí V DOBĚ OD 10.00 - 11. 00 HOD nebo POŽÁDAT O ZASLÁNÍ ELEKTRONICKY.  Dle sdělení ČSSZ se potvrzuje na jedno dítě jedna Žádost. V případě, že se v podpůrčí době rodiče budou střídat - tak mohou mít dvě žádosti. 

Rada města Pardubic dnes na svém jednání schválila dočasné přerušení provozu všech mateřských škol zřizovaných statutárním městem Pardubice a dočasné přerušení provozu v příspěvkových organizacích Lentilka - integrační školka a rehabilitační centrum a RATOLEST, dětská péče a léčebná rehabilitace s účinností od pondělí 16.3.2020 ze závažných organizačních příčin v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19.

 

 

http://www.msmt.cz/doporuceni-pro-skoly-ke-koronaviru.

 

 

Státní zdravotní ústav

 

Infolinka pro dotazy týkající se koronaviru (v provozu denně od 9 do 21 hodin)

724 810 109

Krajská hygienická stanice Pardubického kraje

 

Sekretariát ředitele

466 052 338

Složky integrovaného záchranného systému

 

Telefonní centrum tísňového volání

112

Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje

155

Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje

150

Policie České republiky - Krajské ředitelství policie Pardubického kraje

158

Městská policie Pardubice

156

Nahoru