Upravit stránku

VČD - Myšky

Děti z Myšek pojedou na divadelní představení do VČD na Maxipsa Fíka. Odjezd v 9.30  hodin.

Za dětmi přijede divadlo s pohádkou Děda Listnáč.

Ekocentrum - Berušky

Děti z Berušek půjdou do Ekocentra na program Pečení brambor. Odchod z MŠ v 9.30 hod.

Za dětmi přijede pohádka - Strach má velké oči.

Nemocnice- Žabky

Děti ze Žabek se půjdou podívat do nemocnice na dětské oddělení. Odchod z MŠ 8.45 hodin.

Zahradní slavnosti se zvířátky

Zveme rodiče, aby si přišli s dětmi zasoutěžit a něco vyrobit na zahradu. Začínáme, krátkým vystoupením dětí v 15.30 hodin.Pro děti a rodiče bude připraveno drobné občerstveni ve formě ochutnávky pomazánek ze školní kuchyně.

Barvy duhy- Žabky

Děti ze Žabek půjdou na program Barvy duhy. Odchod z MŠ v 8.45. hod.

S dětmi se ocitneme ve filmovém studiu a vyrobíme si dětský animovaný film na téma: Barvy duhy

Ekocentrum - Žabky

Děti ze žabek půjdou do Ekocentra na program pečení brambor. Odchod v 9.30 hod.

Vytvořili jsme pro Vás nové www stránky

28.8.2018

Ve spolupráci s internetovými profesionály ze společnosti eBRÁNA  jsme pro vás vytvořili nové úspěšné webové stránky.

Vánoční prázdniny

Mateřská škola budez provozních důvodů uzavřena v době vánočních prázdnin - tj od 27. 12. - 29. 12. 2017