Upravit stránku

VČD

Děti  ze všech tříd pojedou do Východočeského divadla na pohádku Káťa a Škubánek. Začátek představení v 10.30hod..

Knihovna- Žabky

Děti z žabek  půjdou na exkurzi do Městské knihovny Pardubice. odchod z MŠ v 9.00hodin

Den otevřených dveří

Můžete se přijít podívat do naší školky, popovídat s paní učitelkou a s paní ředitelkou, dopoledne 10 .00 hod. - 11.30 hodin a 14.30 hod. - 16.30 hodin.

Atelier HDD - Žabky

Program s výtvarnou dílnou „ Zvířátka a všechno živé “. Odchod z MŠ v 8.45 hodin.

KD Hronovická

Děti ze žabek, myšek a berušek shlédnou divadelní představení Rumcajs.  Odchod v 9.45 hodin

KD Dubina - Myšky

Dílnička. Odchod z MŠ v 9.15.

Den otevřených dveří ZŠ Dubina

Předškolní děti navštíví ZŠ, kde si prohlédnou školu a  nahlédnou do vyučování. Odchod z MŠ 8.45 hod..

Schůzka s rodiči předškoláků

Prezentace zástupců ZŠ Dubina a ZŠ Studánka a informace k zápisu do ZŠ se dozvíte na schůzce v 16.00 hod. na třídě žabiček.