Upravit stránku

Za dětmi přijede pohádka O Sněhurce. Začátek v 8.30 hod.

Výlet za řemesly - Choltice

Děti z myšek a žabek pojedou na výlet do Choltic. Odjezd v7.00hod.. S sebou batůžek s pitím.

Timdance

Za dětmi přijedou tanečníci timdance.  Tancování s Nikčou (Nikolou Slezákovou) na české i zahraniční písničky (Gangnam Style, Rafaela Stonožka, Hlava, ramena, kolena, palce, atd. )  Děti MŠ od 5 let a více.

Mobilní planetárium

Za dětmi do mateřské školy přijede mobilní planetárium s pohádkou o hvězdách.

Ekocentrum - Myšky

Děti z Myšek pojedou do Ekocentra na program - Život ve vodě. Odchod z MŠ v 8.00 hod.

Den dětí v MŠ

Za dětmi do mateřské školy přijede kolotoč, skákací hrad a zmrzlina z Kunětic. Všichni si svátek dětí užijeme. Odpoledne jste všichni srdečně zváni na školní zahradu.